Sekční garážová vrata DELTA

Sekční garážová vrata patří mezi nejčastěji používaný typ. Jsou složena ze sekcí, které pomocí systému torzních pružin zajíždějí na vodících kolejnicích pod strop. Vratové sekce rovněž disponují bezpečnostními zámky, takže při otvírání či zavírání vrat nehrozí riziko poranění. Do sekčních garážových vrat lze integrovat vstupní dveře, jejichž umístění může být různé, musí však být nejméně 500 mm od okraje vrat. Jednotlivé panely jsou zateplené, z garáže tak neuniká teplo. Vrata lze doplit dalšími doplňky jako větracími mřížkami, několika tyty okének, polepy oken, různými bezpečnostními prvky atd.

Sekční vrata na míru

Sekční garážová vrata vám vyrobíme na míru, přesně podle vašich přání. Vyrobena jsou z nejkvalitnějších materiálů s důrazem na vysokou úroveň zpracování. Vrata se otevírají svisle a zajíždějí pod strop garáže, díky tomu poskytují maximum místa pro parkování jak uvnitř garáže, tak i v prostoru před ní. Vzhledem ke své konstrukci jsou vhodná pro garáže jakéhokoliv tvaru, najdou své uplatnění u standardních garáží, dvojgaráží, či vjezdů do hromadných garáží. Sekční garážová vrata podtrhnou jedinečnost designu vašeho domu. Nabízíme různé prolisy na panely, kazety rovnoměrně rozložené podle velikosti vrat, až po nepravidelné umístění. Také barevná škála je neomezená, nabízí až 2500 barev odstínů pro lakování a nepřeberná nabídka dřevo imitujících fólií a možnost individuální volby ozdobných hliníkových prvků.

Z bohaté nabídky dekorů, barev, doplňků a designů si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Montáž je trochu náročnější, jelikož v prostoru pod stropem budou trvale umístěny kolejnice. Do sekčních garážových vrat lze také instalovat vstupní dveře, abychom vždy nemuseli otevírat celé vrata, když například jedem se sekačkou, či kolem. Naše sekční garážová vrata mají velmi tichý chod, vysokou spolehlivost, a maximálně dlouhou životnost. Tvoří tak perfektní řešení pro vaši garáž.

Výhody vrat LOMAX:

  • největší český výrobce garážových vrat s 20-tiletou tradicí
  • standardní typy prolisů zdarma, můžete vybírat ze 4 základních motivů
  • jako jediný výrobce Vám vyrobíme vrata přímo na míru, přesně podle Vašich požadavků na prostor
  • dokážeme jako jediný výrobce v ČR libovolně kombinovat imitace dřeva, typy prolisů, barvy a nerezové doplňky
  • vyrábíme vrata s největší pečlivostí a zřetelem na Vaši bezpečnost
  • dáváme Vám na výběr z široké škály imitací dřeva a více než 2500 barev
  • máme díky vlastní výrobě vždy dostupné náhradní díly a tím pádem rychlý servis
  • vypracujeme Vám zdarma návrh i cenovou nabídku