Rolovací garážová vrata

Rolovací garážová vrata jsou ideálním řešením pro garáže, kde je kladen důraz na maximální využití prostoru. Svým konstrukčním řešením zajišťují úsporu místa jak v garáži, tak v prostoru před ní. Lze je snadno nainstalovat bez dalších stavebních úprav do již postavené garáže. Jedna z hlavních předností rolovacích garážových vrat je zachování prostoru pod stropem garáže. Tento prostor je možno dále využít například k zavěšení nejrůznějších věcí jako lyží, kol, atd. Využití těchto vrat ovšem nekončí pouze u garáží, lze jimi zabezpečit jakýkoliv potřebný prostor. Rolovací vrata z hliníkových nebo ocelových lamel, jež jsou umístěny nad sebou. Ovládání je řešeno pružinou, nebo elektropohonem. Rolovací vrata je vždy nutno osadit protipádovou brzdou. Jsou oblíbená především pro svou jednoduchost, bezporuchovost, nezabírají žádný užitný prostor, a jejich montáž nevyžaduje žádné dodatečné úpravy. Lze je jednoduše použít jak pro novostavby, tak při renovaci.

Garážová vrata na míru

Rolovací garážová vrata vám vyrobíme přesně na míru každému zákazníkovi. Garážové rolovací vrata jsou svým jednoduchým a estetický vzhledným provedením jsou vhodná do každé garáže. Tyto garážová vrata můžete objednat v nadstandardním výběru barev i nejrůznějších dekorů. Na přání je možno rolovací garážová vrata osadit průhledovými lamelami, které vám zajistí prosvětlení vnitřního prostoru.

Tyto vrata jsou převážně bezúdržbová, takže nevyžadují mazání, utahování a další seřizování či pravidelný odborný servis, velice jednoduchá je také výměna lamel při případném poškození. Samozřejmostí rolovacích garážových vrat je zabezpečovací systém k ochraně před zloději. Jsou charakteristická nízkou hlučností, disponují výbornou tepelnou izolací, a vysokou kvalitou lamela. Můžete je otvírat buď pomocí tlačítka, nebo dálkového ovládání, které je dnes takřka základní výbavou.

Výhody vrat LOMAX:

  • největší český výrobce garážových vrat s 20-tiletou tradicí
  • standardní typy prolisů zdarma, můžete vybírat ze 4 základních motivů
  • jako jediný výrobce Vám vyrobíme vrata přímo na míru, přesně podle Vašich požadavků na prostor
  • dokážeme jako jediný výrobce v ČR libovolně kombinovat imitace dřeva, typy prolisů, barvy a nerezové doplňky
  • vyrábíme vrata s největší pečlivostí a zřetelem na Vaši bezpečnost
  • dáváme Vám na výběr z široké škály imitací dřeva a více než 2500 barev
  • máme díky vlastní výrobě vždy dostupné náhradní díly a tím pádem rychlý servis
  • vypracujeme Vám zdarma návrh i cenovou nabídku